Ubezpieczeniowi w Zabrzu
ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze

Centrum handlowe M1 Zabrze

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Ubezpieczeniowi to biura, w których czeka pełen koszyk ofert ubezpieczeniowych, proponowanych przez Towarzystwa z całej Polski. Mieszkańców Zabrza zapraszamy do naszej filii, gdzie nasi pracownicy przedstawią następujące ubezpieczenia:

  • Mieszkaniowe, a w nim także OC prywatne
  • Komunikacyjne: obowiązkowe OC, AC, NNW
  • Na życie i turystyczne – grupowe i indywidualne
  • Firmowe: majątkowe, OC, CARGO

Niezbędne każdemu kierowcy – ubezpieczenia komunikacyjne

Oprócz obowiązkowego OC, oferujemy cały pakiet ubezpieczeń samochodowych. Warto zadbać o zabezpieczenie siebie i swojego pojazdu na wypadek stłuczki, czy kolizji. Gdy nieprzewidziana sytuacja spotka nas na drodze w dalszej podróży, wtedy z pomocą mogą przyjść nam fachowcy, dzięki posiadaniu opcji Assistance. Z kolei o AC należałoby zadbać na wypadek uszkodzenia naszego auta przez dziecko, osoby trzecie, czy nawet leśną zwierzynę. Zapraszamy Cię do naszego biura, gdzie nasi eksperci przedstawią pełną ofertę takich ubezpieczeń jak:

  • OC
  • AC
  • NNW
  • Assistance

Tanie OC – znaleźć je z nami to nic trudnego!

Odnowienie polisy OC to coroczny obowiązek każdego właściciela pojazdu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe posiadają różniące się cenowo oferty i rozwiązania. Możesz na nas polegać. Dzięki naszej porównywarce, wyszukamy dla ciebie najlepszą i najkorzystniejszą opcje. Firma Ubezpieczeniowi pomoże Ci oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Porównywarka OC – Zapoznanie się z rynkiem ubezpieczeń bez wychodzenia z domu

Wyślij do Nas przez Internet kilka niezbędnych danych, a wyszukamy dla Ciebie idealne OC. Zgromadziliśmy w naszej bazie propozycje i oferty dużej ilości Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasi specjaliści zapoznają się z ich szczegółami oraz w gąszczu ofert znajdą tą, która z pewnością przypadnie Ci do gustu i spełni Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

email

Zapytaj o produkt

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
time_to_leave

Sprawdź OC/AC na auto

bez wychodzenia z domu.

Przyjedź do nas

place

Placówka

ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze

Oceń placówkę

(Średnia ocen 2.6 z 20 głosów)

Our locations

arrow_drop_up