Ubezpieczeniowi w Wrocławiu

Mieszkasz we Wrocławiu i potrzebujesz ubezpieczenia? Nie decyduj się na pierwszą znalezioną w internecie ofertę. Może się okazać, że ani warunki ubezpieczenia, ani wpłacona kwota nie są atrakcyjne. Rozwiązaniem, które polecamy, jest zapoznanie się z naszą ofertą ubezpieczeń od czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie domu - Wrocław i okolice

Firma Ubezpieczeniowi to sieć placówek, które oferują bezpłatne porównanie oferty wielu ubezpieczycieli. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia każdego rodzaju. Dla osób, które chcą zadbać o swoje cztery kąty – proponujemy ubezpieczenie domu. Wrocław to miasto, w którym możecie Państwo odwiedzić jeden z naszych punktów i zasięgnąć informacji na temat oferty polis, a także dokonać zakupu odpowiedniego ubezpieczenia, wybierając rozwiązanie stosowne do aktualnych potrzeb. Oferujemy m.in. ubezpieczenia turystyczne - dla osób, które często podróżują. Ubezpieczenia na życie są gwarancją bezpieczeństwa dla najbliższych w przypadku utraty zdrowia czy życia. Nasza oferta to także ubezpieczenia OC, samochodowe oraz w życiu prywatnym, a także ubezpieczenie AC. Nasza oferta obejmuje również ubezpieczenia dla firm. Nasi klienci mogą wykupić ubezpieczenie majątku firmy od różnego rodzaju zdarzeń losowych określonych w warunkach ubezpieczenia. Ubezpieczenie może objąć budynki, maszyny, urządzenia oraz aktywa trwałe i obrotowe. Oferujemy także ubezpieczenia OC przewoźnika, ubezpieczenie OC działalności czy ubezpieczenia CARGO.
Firma Ubezpieczeniowi to sieć placówek, dzięki której możesz bezpłatnie porównać oferty wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Spośród dostępnych ubezpieczeń możesz zapoznać się z ofertą:
  • ubezpieczenia OC,
  • ubezpieczenia AC,
  • ubezpieczenia domu lub mieszkania,
  • ubezpieczenia na życie lub turystycznego,
  • ubezpieczenia firmowe.

Aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich wymagań i potrzeb, wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami. Możesz zrobić to telefonicznie lub wypełniając internetowy formularz. Nasze placówki znajdziesz w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu.

Porównywarka OC - Wrocław


Wielu kierowców zastanawia się, czy można znaleźć dobre i tanie ubezpieczenie OC. Składki na ten cel pochłaniają coraz więcej pieniędzy. Nie warto decydować się na ubezpieczenie znalezione w internecie bez dobrego rozeznania w pozostałych ofertach. O wiele lepszym rozwiązaniem jest konsultacja z doradcą lub porównywarka OC. Jeśli mieszkasz na terenie miasta Wrocław, możesz spotkać się osobiście z naszym konsultantem w jednej z dwóch placówek firmy Ubezpieczeniowi. Jeśli wolisz dowiedzieć się czegoś więcej nie ruszając się z domu, zadzwoń lub napisz, a w sukurs przyjdzie nasza porównywarka pozwalająca na znalezienie najlepszych ofert, które nie zrujnują Twojego portfela, a zapewnią potrzebną ochronę.

Wiemy jak ważna jest odpowiednia cena. Dlatego właśnie powstała telefoniczna porównywarka OC. Wystarczy krótka rozmowa i podanie kilku najistotniejszych informacji, aby nasi konsultanci mogli przygotować atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową. Nasze propozycje nie kończą się jednak na ubezpieczeniu OC. Dla wszystkich kierowców przygotowaliśmy szeroką ofertę ubezpieczeń AC, NNW czy Assistance. Warto wziąć pod uwagę zakup każdego z nich - gwarantuje to największą ochronę podczas użytkowania samochodu.

Firma Ubezpieczeniowi to najlepsze oferty w najkorzystniejszych cenach. Nasi konsultanci w każdej chwili służą radą. Doradzimy w kwestii wyboru każdego rodzaju ubezpieczenia. Nie ma znaczenia czy planujesz ubezpieczenie domu czy ubezpieczenie samochodu - u nas znajdziesz to czego szukasz, w najlepszej cenie! Czekamy na Ciebie w placówkach na terenie kilku miast, takich jak m.in. Wrocław, czy Bydgoszcz. Jesteśmy też w internecie, bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Skontaktuj się z nami

email

Zapytaj o produkt

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
time_to_leave

Sprawdź OC/AC na auto

bez wychodzenia z domu.

Przyjedź do nas

place

Placówka

ul. Graniczna 2a, 54-610 Wrocław
place

Placówka

ul. Bardzka 1C, 50-516 Wrocław

Oceń placówkę

(Średnia ocen 5.0 z 1 głosów)

Wszystkie placówki

arrow_drop_up