Ubezpieczeniowi w Tarnowie
ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów

Centrum Handlowe Gemini Park

Ubezpieczeniowi to sieć placówek, w których można zapoznać się z propozycjami oferowanymi przez wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W naszym biurze w Tarnowie czeka na Ciebie kompleksowa oferta, dzięki której znajdziesz odpowiednie dla siebie ubezpieczenie:

  • Komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance – niezbędne każdemu kierowcy
  • Mieszkaniowe – w tym OC prywatne
  • Na życie i turystyczne – indywidualne i grupowe
  • Firmowe: majątkowe, OC oraz CARGO

Koniecznie, już dziś, zapoznaj się z propozycjami na ubezpieczeniowi.com.pl

Dla każdego właściciela samochodu – ubezpieczenia komunikacyjne

Nikomu nie trzeba przypominać, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie na drodze. Tu wystarczy chwila nieuwagi z naszej strony lub ze strony innego kierowcy i mamy nie lada kłopot. Czasami obowiązkowe OC to za mało. Gdy stłuczka przytrafi się daleko od domu, zbawiennym może okazać się bogaty pakiet Assistance. Z kolei niefortunne zabawy dzieci z piłką i wybita szyba, urwane lusterko? – tu z pomocą przyjdzie AC. Zatem jeśli posiadasz samochód to przyjdź do nas i zapoznaj się z atrakcyjnymi propozycjami ubezpieczeń:

  • OC
  • AC
  • NNW
  • Assistance

Obowiązkowe ubezpieczenie auta – zapraszamy do nas po naprawdę tanie OC!

Ten obowiązek ciąży na każdym właścicielu pojazdu. Odnowienie tej polisy to wydatek, który musisz poczynić raz na rok i warto podejść do tego rozważnie. Oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych znacznie się od siebie różnią, dopasowanie odpowiedniego rozwiązania przekłada się na dużą oszczędność.

Porównywarka OC

W naszej bazie mamy propozycje wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Na nas spoczywa konieczność ich analizy i dopasowanie do klienta. W naszym formularzu wystarczy, bez wychodzenia z domu podać kilka danych, a nasi pracownicy porównają oferty i wybiorą najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

email

Zapytaj o produkt

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
time_to_leave

Sprawdź OC/AC na auto

bez wychodzenia z domu.

Przyjedź do nas

place

Placówka

ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów

Oceń placówkę

(Średnia ocen 5.0 z 9 głosów)

Our locations

arrow_drop_up