Ubezpieczeniowi w Opolu
ul. Wrocławska 152/154, 45-837 Opole

Centrum Handlowe Karolinka

Firma Ubezpieczeniowi to sieć biur, w których czekają na Ciebie propozycje i szczegóły ofert większości Towarzystw Ubezpieczeniowych. W naszej placówce w Opolu możesz zapoznać się z bogatą ofertą, w której znajdziesz informacje na temat ubezpieczeń z zakresu:

  • Mieszkaniowe – zawarte w nim także OC w życiu prywatnym
  • Komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance – dla każdego właściciela auta
  • Na życie i turystyczne – indywidualne i grupowe
  • Firmowe: majątkowe, OC oraz CARGO

Aby zapoznać się z ofertą ubezpieczeń mieszkaniowych oraz pozostałych zadzwoń: 515 665 445

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każdego dnia na drodze dochodzi do wielu kolizji i stłuczek. Liczne zdarzenia mają również miejsce bez naszej winy. Z uwagi na ten fakt, często stają się one zmartwieniem wielu kierowców. Nie zawsze obowiązkowe OC wystarcza na pokrycie szkód. Gdy zdarzy się stłuczka lub awaria, a jesteś w odległej podróży to z pewnością przyda Ci się pakiet Assistance. Jeśli jednak ktoś uszkodzi Twoje auto, zarysuje je na parkingu, warto posiadać dodatkowe ubezpieczenie AC. Jeśli więc jesteś właścicielem pojazdu i czynnym użytkownikiem drogi, zapraszamy do nas, przedstawimy Ci szeroką ofertę ubezpieczeń samochodowych:

  • OC
  • AC
  • NNW
  • Assistance

Jeśli musisz odnowić obowiązkową polisę, zajrzyj do nas po tanie OC!

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, w skrócie OC to wymóg, któremu musi sprostać każdy właściciel samochodu. Jest to cykliczny, coroczny wydatek, do którego warto podejść z głową i porównać go, ponieważ propozycje Towarzystw Ubezpieczeniowych różnią się między sobą. Wybór najlepszej oferty to nie tylko spokój, ale i oszczędność.

Porównywarka OC – narzędzie dla zabieganych

Oferty wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych zgromadziliśmy w jednym miejscu. Specjalnie dla Ciebie, sprawdzamy, analizujemy i dobieramy je do Twoich potrzeb. W prostym formularzu wystarczy, podać niezbędne dane, a nasi eksperci wybiorą, dla Ciebie najkorzystniejsze opcje.

Skontaktuj się z nami

email

Zapytaj o produkt

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
time_to_leave

Sprawdź OC/AC na auto

bez wychodzenia z domu.

Przyjedź do nas

place

Placówka

ul. Wrocławska 152/154, 45-837 Opole

Oceń placówkę

(Średnia ocen 5.0 z 3 głosów)

Our locations

arrow_drop_up