Ubezpieczeniowi w Oleśnicy
ul. Wspólna 1, 56-400 Oleśnica

Kaufland

Nasza firma Ubezpieczeniowi to sieć punktów, w których czekają oferty wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Oleśnicy i okolic do naszego biura, gdzie nasi eksperci zapoznają Cię z następującymi produktami ubezpieczeniowymi:

  • Ubezpieczenia mieszkaniowe: wśród nich także prywatne OC,
  • Ubezpieczenia komunikacyjne: obowiązkowe OC, AC, NNW,
  • Ubezpieczenia na życie i turystyczne – grupowe i indywidualne,
  • Ubezpieczenia firmowe: majątkowe, OC, CARGO

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie: ubezpieczeniowi.com.pl

Ubezpieczenia komunikacyjne – nie warto bez nich jechać

U nas można zapoznać się z całym zestawem ubezpieczeń dotyczących Twojego pojazdu. Obowiązkowa polisa OC to ubezpieczenie niezbędne dla każdego kierowcy, ale to nie wszystko. Zachęcamy również do zakupienia pakietu Assistance- to przydatne zabezpieczenie, gdy sytuacja na drodze zaskoczy nas będąc daleko od domu.

 

Na wypadek uszkodzenia pojazdu, każdemu właścicielowi polecamy, zadbanie o ubezpieczenie komunikacyjne AC, dzięki któremu nie trzeba martwić się o auto, pozostawione na długie godziny np. na firmowym parkingu. Przyjdź do nas, dopasujemy ubezpieczenie do twoich potrzeb. Poznaj pełną ofertę ubezpieczeń:

  • OC
  • AC
  • NNW
  • Assistance

Coroczne odnowienie polisy? Z nami znajdziesz naprawdę tanie OC

Propozycje poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych znacznie różnią się od siebie. Jeśli zależy Ci na wybraniu najkorzystniejszej opcji cenowej wraz z najszerszym zakresem ubezpieczenia, warto skorzystać z porównywarki ofert. Automatycznie, sprawdzi i porówna warunki wielu firm ubezpieczeniowych. Nasza porównywarka, pomoże C odszukać korzystne i dostosowane do swoich potrzeb, tanie OC. Nasi eksperci pomogą również w podjęciu decyzji, aby obowiązek opłacania OC oznaczał dla Ciebie wyłącznie korzyści.

Internetowa porównywarka OC w Oleśnicy

Wystarczy pozostawić w naszym formularzu kilka niezbędnych danych, aby nasi eksperci znaleźli ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie i Twojego auta. W naszej bazie danych mamy propozycje wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Wśród nich z pewnością jest propozycja, która pozwoli Ci na zaoszczędzić pieniądze i zyskać spokój na cały rok. Mamy nadzieje, że nasza porównywarka OC pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę.

 

Skontaktuj się z nami

email

Zapytaj o produkt

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
time_to_leave

Sprawdź OC/AC na auto

bez wychodzenia z domu.

Przyjedź do nas

place

Placówka

ul. Wspólna 1, 56-400 Oleśnica

Oceń placówkę

(Średnia ocen 5.0 z 3 głosów)

Our locations

arrow_drop_up