Blog

arrow_back return to the list of entries

Gdzie ubezpieczyć się na życie?

access_time 22 Lipca 2018 15:08

Jeśli rozpoczynasz temat ubezpieczeń indywidualnych to z pewnością mniej więcej kojarzysz, o co w nich chodzi. Nie musisz wiedzieć wszystkiego dokładnie – wszelkich niezbędnych informacji udzielą Ci nasi doświadczeni doradcy, jednak z pewnością chciałbyś dowiedzieć się o nich nieco więcej, przed ostatecznym spotkaniem z agentem ubezpieczeniowym bądź ofertą internetową. Morze ofert sprawia, że trudno wybrać właściwe rozwiązanie. Co warto wiedzieć?


Czy istnieje najlepsza polisa na życie?


Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy na rynku dostępna jest najlepsza polisa na życie, a jeśli tak, to, która to jest? Niestety, odpowiedź na to pytanie jest niezwykle trudna i nie można udzielić jednoznacznej informacji. . Umowa, a raczej zakres polisy powinien być indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta – mówiąc potocznie – polisa musi być uszyta na miarę. Dla jednych osób ubezpieczenie Aviva na życie będzie najkorzystniejszą ofertą, a dla innych Warta ubezpieczenie na życie indywidualne. Nie mówimy tu o finansach –ciągle rozważamy zakres polisy. Dla jednych wystarczająca jest ochrona przed śmiercią, dla innych z kolei konieczne jest posiadanie polisy o charakterze ochronno-oszczędnościowym. Polisa inwestycyjna może okazać się świetną metodą na zainwestowanie pieniędzy na przyszłość, które dla wielu mogą okazać się ratującym zastrzykiem finansowym.


Pozwól sobie pomóc


Szeroki wybór ofert firm ubezpieczeniowych sprawia, że nawet młode osoby mają problem z wybraniem odpowiedniej oferty. Rozwiązaniem niosącym pomoc może okazać się wizyta w naszym punkcie w Oleśnicy, mieszczącym się w Kauflandzie przy ul. Wspólnej, gdzie doradcy ubezpieczeniowi zaproponują Państwu ciekawą ofertę. Jeśli nie chcą Państwo wychodzić z domu to możecie skorzystać z porównywarki cen ubezpieczeń na życie. Ta druga opcja jest świetnym rozwiązaniem dla osób zabieganych, gdyż dzięki dostępowi do Internetu mają możliwość zapoznania się z ofertami różnych ubezpieczycieli w jednym miejscu. Co ważne – wszystkie oferty są zgodne z wcześniej zawartymi ustaleniami, na etapie wypełniania kwestionariusza. Pamiętaj o tym, że odpowiednie ubezpieczenie to odpowiednie zabezpieczenie Ciebie i Twojej rodziny. Wartości Waszego bezpieczeństwa nie da się wskazać –nie warto jednak przepłacać. Jeśli więc mają Państwo problem ze znalezieniem właściwej oferty – koniecznie udajcie się do profesjonalnego doradcy. Pomogliśmy już wielu osobom – pomożemy również  Wam!

arrow_drop_up