Blog

arrow_back return to the list of entries

Wiele osób podejmując temat wyboru odpowiedniego ubezpieczenia OC dla samochodu zadaje pytanie, które towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje tanie ubezpieczenie? Czy w ogóle da się odpowiedzieć na to pytanie? Co wybrać – Proama ubezpieczenie samochodu czy może Warta ubezpieczenie samochodu? A może jeszcze inne towarzystwo znajdujące się w porównywarce ubezpieczeń samochodów osobowych?


Każde ubezpieczenie to indywidualna polisa


Odpowiedź na zadane pytanie może być tylko jedna. Nie ma jednego towarzystwa ubezpieczeniowego, które oferuje najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ceny ubezpieczeń samochodu są różne i zależne od indywidualnej sytuacji Klienta. Korzystając z porównywarki cen ubezpieczenia samochodu zapewne wiesz, że konieczne jest podanie wielu informacji. To od sytuacji Kierowcy – jego wieku, doświadczenia, bezszkodowej jazdy, jak i samego pojazdu (rodzaju, roku produkcji, pojemności) zależy wysokość opłat.  Dopiero na podstawie tych i wielu innych informacji możliwe jest wyliczenie ubezpieczenia samochodu. Być może dla Ciebie najkorzystniejsze będzie ubezpieczenie samochodu Link 4 a dla Twojego znajomego ubezpieczenie samochodu Warta.


Online czy stacjonarnie?


Masz wątpliwość czy porównując ubezpieczenia samochodu porównujesz wszystkie możliwe oferty? Czy wyszukiwarka ubezpieczeń samochodów dokładnie dopasowała ofertę do Twoich potrzeb? Nie musisz kupować ubezpieczenia online. Zawsze możesz odwiedzić naszą placówkę, chociażby w Oleśnicy, przy ul. Wspólnej w Kauflandzie. Będziesz mógł nie tylko dowiedzieć się wielu cennych informacji na temat podstawowego ubezpieczenia OC, ale też zdecydować się na pakiet ubezpieczenia OC, zawierający np. Assistance, NNW czy ubezpieczenie szyb. Nie oznacza to jednak, że korzystając z formularzy online nie możesz wykupić dodatkowych ubezpieczeń – każde towarzystwo oferuje taką możliwość. Wizyta w placówce to idealne rozwiązanie dla osób, które mają trudności w poruszaniu się w sieci, nie mają dostępu do Internetu bądź po prostu czują się pewniej, gdy ktoś doświadczony dokona wszelkich formalności bądź wolą dokonywać je w sposób tradycyjny.
Nie jest istotne to,  czy dokonujesz zakupu polisy OC online czy stacjonarnie – pamiętaj jednak, by pilnować terminów zakończenia umowy, gdyż nieposiadanie ważnego ubezpieczenia OC może wiązać się z nałożeniem wysokich kar finansowych na właściciela pojazdu. Kara może zostać nałożona nie tylko za brak posiadania OC, ale też za spóźnienie w uiszczeniu opłaty w przypadku ubezpieczenia samochodu na raty.

arrow_drop_up