Blog

arrow_back return to the list of entries

Zastanawiasz się nad tym, czy ubezpieczenie samochodu angielskiego w Polsce jest możliwe? Jeśli tak to czy będzie Cię ono słono kosztować czy może nie ma różnicy czy kierownica znajduje się po prawej czy lewej stronie? Chcesz znaleźć korzystne, a przy tym niedrogie ubezpieczenie, ale nie wiesz od czego zacząć?


Możesz ubezpieczyć angielski samochód w Polsce


Od połowy sierpnia 2015 roku istnieje możliwość zarejestrowania samochodu sprowadzonego z Wielkiej Brytanii w Polsce. Konieczne jest jednak przystosowanie go do polskich wymogów. Niestety, ceny ubezpieczeń samochodów z kierownicą po prawej stronie są droższe. Wyższa cena ubezpieczeń wynika z faktu, że zgodnie z danymi MSWiA, kierowcy samochodów z kierownicą po prawej stronie częściej powodują wypadki. Trudno więc nie zgodzić się z faktem, że ubezpieczenie takiego samochodu wiąże się z większym ryzykiem wypłaty świadczenia co z kolei przekłada się na wysokość ceny ubezpieczenia samochodu. Jak sprawdzić ubezpieczenie samochodu i wybrać najkorzystniejsze?


Znajdź idealną ofertę


Chcąc ubezpieczyć angielski samochód w Polsce, nie musisz korzystać jedynie z pomocy doradcy ubezpieczeniowego. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Licznik ubezpieczenia samochodu online w prosty i szybki sposób przeprowadzi Cię przez kolejne kroki, które doprowadzą Cię do posiadania polisy. Dzięki porównywarce ubezpieczeń samochodów możesz zapoznać się z ofertami różnych ubezpieczycieli bez wychodzenia z domu. Nie musisz kupować ubezpieczenia on-line. Taki internetowy kalkulator pozwoli Ci zorientować się w cenach, co w przypadku późniejszego odwiedzenia naszej placówki we Wrocławiu w Kauflandzie przy ul. Bardzkiej, przyśpieszy i ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji. Znając oferty różnych towarzystw będziesz wiedział już która oferta jest dla Ciebie korzystniejsza. Pamiętaj o tym, że korzystając z pomocy kalkulatora możesz wyliczyć nie tylko koszt podstawowego ubezpieczenia OC ale też dodatkowych, obligatoryjnych ubezpieczeń jak AC, Assistance bądź też ubezpieczenia szyb. Kalkulator online ubezpieczenia samochodu to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, pracujących, niemających wystarczającej ilości czasu na odwiedzanie placówek ubezpieczeniowych. Pamiętajmy jednak, by korzystając z ich pomocy dokładnie zapoznać się z wszelkimi dokumentami i dopilnować, by wprowadzone dane były prawidłowe – tylko w ten sposób  jesteście w stanie zapewnić sobie 100% gwarancję ubezpieczenia.

arrow_drop_up