Blog

arrow_back return to the list of entries

Zakup ubezpieczenia OC dla samochodu ciężarowego nie jest takie proste jak w przypadku zakupu ubezpieczenia OC dla samochodu osobowego. Gdzie zakupić ubezpieczenie samochodu w Bydgoszczy? O czym pamiętać wybierając odpowiedni wariant? O tym w dzisiejszym artykule!


Gdzie ubezpieczyć samochód powyżej 3,5 tony?


Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem polisy na samochód powyżej 3,5 tony to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy doradcy ubezpieczeniowego. Profesjonalną pomoc w zakresie ubezpieczenia samochodu w Bydgoszczy uzyskasz w naszej placówce, w C.H. Rondo przy ul. Kruszwickiej. Musisz wiedzieć, że nie każde towarzystwo posiada w swojej ofercie polisy na ubezpieczenie samochodów ciężarowych. Oczywiście, cennik ubezpieczenia samochodu ciężarowego jest znacznie inny niż w przypadku samochodów osobowych – tu cena ubezpieczenia może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Chcąc ubezpieczyć samochód możesz również skorzystać z kalkulatora ubezpieczenia samochodu ciężarowego. Wcześniejsze zapoznanie się z propozycjami i sprawdzenie wariantów ubezpieczenia OC samochodu pozwoli Ci lepiej zapoznać się z możliwościami, a tym samym podjąć korzystniejszą decyzję.


Ile kosztuje ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego?


Tak jak na koszt ubezpieczenia OC samochodu osobowego, tak samo na koszt ubezpieczenia samochodu ciężarowego wpływa kilka czynników. Ważny jest oczywiście wiek kierowcy, ilość posiadanych zniżek, model i rok produkcji pojazdy a także miejsce garażowania pojazdu i jego użytkowania. Sprawdzając ubezpieczenia OC samochodu zapewne zauważysz, że nie każde towarzystwo ubezpieczeniowe bierze pod uwagę miejsce użytkowania samochodu, jako czynnik wpływający na wysokość składki. Jest to powód, dla którego warto sprawdzić ubezpieczenia samochodu u różnych ubezpieczycieli, gdyż tylko tak jesteś w stanie znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Najlepszym sposobem na zapoznanie się z wszelkimi ofertami ubezpieczeń jest skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń samochodów, gdyż tam, w jednym miejscu będziesz mieć dostęp do wielu ofert, spełniających Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Ostateczne jednak ubezpieczenie samochodu ciężarowego online może okazać się niezwykle trudne, czasami wręcz niemożliwe, z uwagi na szereg wymaganych dokumentów. Chcąc więc zyskać pewność, że polisa ubezpieczeniowa została właściwie przygotowana, a wszystkie formalności prawidłowo dopełnione, warto skorzystać z pomocy doradcy, którego wiedza zapewni szybkie, ale również bezproblemowe uzyskanie polisy.

arrow_drop_up