Blog

arrow_back return to the list of entries

Obowiązkowe ubezpieczenie OC nowego auta to konieczność i obowiązek, który musisz spełnić natychmiastowo. OC to odpowiedzialność cywilna ale czy jest wystarczająca, by zapewnić Ci komfortową jazdę? Korzystając z możliwości sprawdzenia ofert ubezpieczenia samochodu możesz zyskać pewność, że jesteś naprawdę dobrze ubezpieczony!


OC to minimum


Przeprowadzając symulację ubezpieczenia samochodu najczęściej sprawdzamy tylko warianty dla ubezpieczenia OC. Jednak oprócz obowiązkowego ubezpieczenia, dostępne są również dobrowolne, które mogą zwiększyć Twój komfort. Mowa o autocasco, assistance czy NNW. Posiadanie tych czterech pakietów to sposób na zapewnienie sobie pomocy w każdej sytuacji, w razie niespodziewanych wypadków na drodze. 


Autocasco


To ubezpieczenie dobrowolne, które zagwarantuje ochronę Twojego pojazdu, jak i jego wyposażenia na wypadek kradzieży auta czy jego zniszczenia. W ofercie towarzystw ubezpieczeniowych znajdziesz szeroki wybór wariantów, co pozwoli Ci bez problemu wybrać najkorzystniejszą opcję.


Assistance


Lubisz podróżować? Wykupując assistance zyskujesz pewność uzyskania pomocy podczas podróży. W zależności od wybranego wariantu, ubezpieczenie to może obejmować pomoc techniczną bądź  też medyczną pasażerów. Wszystko możesz dopasować do swoich potrzeb.


NNW


Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to sposób na ochronę życia i zdrowia człowieka, który w każdej chwili może ulec wypadkowi komunikacyjnego. 


Wybór odpowiedniego ubezpieczenia


Jeśli wiesz już spośród jakich ubezpieczeń możesz wybierać, bez problemu możesz skorzystać z przelicznika ubezpieczenia samochodu. Korzystając z pomocy kalkulatora nie musisz obawiać się, że sobie nie poradzisz – wbrew powszechnie znanej opinii, kalkulatory przygotowane są w możliwie najprostszy sposób, ułatwiający Klientom bezproblemowe korzystanie z nich. Konieczne jest jedynie przejście kilku etapów – wprowadzenia podstawowych danych o pojeździe, wprowadzenia danych na temat właściciela pojazdu czy też informacji na temat poprzedniej polisy. Następnie, konieczne jest wybranie ubezpieczenia na podstawie przedstawionych wariantów oraz wybranie sposobu płatności. W ostatnim już kroku wystarczy jedynie wskazać parametry wybranej polisy, a następnie  dokonać płatności za ubezpieczenie. Jeśli jednak obawiasz się, że mógłbyś sobie nie poradzić – zawsze możesz odwiedzić naszą placówkę w Oleśnicy, znajdującą się w Kauflandzie przy ul. Wspólnej. Doświadczeni doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces zawarcia ubezpieczenia.

arrow_drop_up